Jakie interesujące sprawy porusza Judy Mikovits w książce pt. “Pandemia kłamstw”?

Według autorki tej kontrowersyjnej książki kwestie pandemii są sztucznie wykreowane. Wyniki ogłoszone przez Judy Mikovits w książce pt. “Pandemia kłamstw” były ogromnym ciosem finansowym dla firm farmaceutycznych na całym świecie. Ten wynik badań został opublikowany najpierw w amerykańskim czasopiśmie naukowym “Science”. Ktoś następnie zażądał usunięcia jej artykułu z mediów, a sama “Science” nakazała autorowi usunięcie artykułu.

Dlaczego warto tę książkę przeczytać?

Jeśli czekasz na wieści o pandemii Covid 19, powinieneś przeczytać tę książkę pt. “Pandemia kłamstw“, ponieważ zamieszczone tu kwestie mogą być interesujące. Autor nie tylko nie zaprzeczył istnieniu tej pandemii. Jedynym szokiem związanym z tą książką jest to, że niektórzy ludzie próbują zarabiać pieniądze, promując tę książkę i są w tym mistrzami. Oczywiście, ta książka nie jest stratą czasu i pieniędzy, ale najważniejsze jest zdrowie. Nawet jeśli jesteś zainteresowany, warto poznać teorię spiskową i teorię antyszczepionkową.

Jakie wrażenie możesz odnieść po przeczytaniu?

Będziemy zaskoczeni tym, czego się dowiemy z lektury. Ten rozdział jest dla nas najciekawszy. Autor czasami robi niepotrzebne wykolejenia, ale to dobra praca dla literatury faktu. Może trochę się boimy tej książki, ale nie musimy. Nie jest to łatwa pogoń, ale próba spojrzenia na problem. Jeśli chodzi o terminy medyczne, jest to trochę trudne do zrozumienia, ale tę książkę warto przeczytać. Autorka starała się wszystko wyjaśnić w przystępny sposób, ale nie zawsze się to udawało. Na rynku wydawniczym prawie niemożliwe jest znalezienie artykułów, które otwarcie oskarżają agencje o kłamstwa, oszustwa lub manipulacje.

Jaki jest styl tej książki?

Autorzy tej książki, czyli Judy Mikovits i Kent Heckenlively, piszą w kategoriach naukowych. Czasami musisz skupić się na zrozumieniu informacji i musisz zrozumieć wszystkie nazwy biotechnologiczne. Jednak ta książka jest łatwa do czytania i bardzo szybka.

Jakie znaczenie ma ta książka?

Po przeczytaniu tej książki na pewno będziemy pod wrażeniem. Teoretycznie każdy wie, że firmy farmaceutyczne nie są do końca wiarygodne i manipulują prawdą, ażeby utargować jak najwięcej pieniędzy, niezależnie od wyniku swoich działań. Dopóki nie przeczytamy tej książki, nie zrozumiemy, jak duży to był problem. Autorzy dużo mówią o cenzurze w środowisku naukowym i manipulowaniu wynikami badań w celu spełnienia oczekiwań firm farmaceutycznych.