Dlaczego książka pt. “Pandemia kłamstw” Judy Mikovits przyciąga uwagę?

Pandemia kłamstw” Judy Mikovits (https://www.taniaksiazka.pl/pandemia-klamstw-judy-mikovits-p-1415416.html) to projekt, który przyciąga uwagę na rynku wydawniczym. To był wielki hit, kiedy został wydany. Film zapowiadający rodzaj takiej książki okazał się być najczęściej blokowanym filmem w sieciach społecznościowych w trakcie epidemii Covid-19.

Jaka jest treść tej książki?

Książka “Pandemia kłamstw” opisuje katastrofalne konsekwencje złamania ścisłych zasad osób zaangażowanych w badania medyczne. Pierwsza połowa skupia się na samej sprawie Judy Mikovits i można ją czytać jak czysty thriller medyczny, z którego autorka jest dumna. Ponieważ “Pandemia kłamstw” znajduje się na pograniczu nauki i reportażu, trudno jest mieć jasną perspektywę, a mieszanka emocji i spokojnych metod naukowych jest trochę frustrująca. Podejście autorki jest prawdopodobnie siłą tego tekstu. Autor wyjaśnia w bardzo łatwy do zrozumienia sposób, w jaki sposób szczepionki wpływają na ludzki układ odpornościowy. Dzięki tej książce możesz łatwo poszerzyć swoją wiedzę. Ta wersja czyni historię odkryć medycznych jeszcze bardziej fascynującą. Twórca posiada bogatą wiedzę i doświadczenie zawodowe, traktując go jako równorzędnego partnera ze swoimi czytelnikami i swobodnie się nim dzieląc.

Czego nauczymy się z tej książki?

Zauważmy też, że nie wszyscy w tej książce mówią, że szczepienie jest całkowicie bezużyteczne i niepotrzebne. Tak, jest to niezbędne i efektywne. Niepokojące jest jednakże to, że pomimo świadomości skażenia i skutków ubocznych tych produktów, wysocy urzędnicy milczą w tej sprawie i uchwalają przepisy ograniczające dochodzenie środków zaradczych w sądzie. Oczywiście, wszystko to odbywa się w amerykańskiej rzeczywistości. Jest inny system prawny i zupełnie inny świat. Jednak ludzie na całym świecie są szczepieni tą samą szczepionką. Choroby (HIV, AIDS i autyzm) są wszędzie.

Zderzenie z opinią publiczną

Jednym z największych problemów jest dziś to, że opinia publiczna traci zaufanie do społeczności naukowej, ponieważ rządy i firmy często zawierają korupcyjne sojusze. Książka “Pandemia kłamstw” Judy Mikovits bada tę szalejącą korupcję, która zaciemnia prawdę nauki publicznej, która może szkodzić interesom ekonomicznym firmy.

Dlaczego sięgnąć po ten tytuł?

Aby zacząć czytać książkę “Pandemia kłamstw” musimy być osobą, która myśli samodzielnie i wyciąga wnioski. Najważniejszą rzeczą jest sprawdzanie wszystkich nowości, które wychodzą, jak grzyby po deszczu podczas pandemii.